LACTO DEFENSE
Savit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
LACTO DEFENSE - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement SAVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako kapsułki. zawiera LACTO DEFENSE. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: probiotyki.
Składniki aktywne
catalog.same_notifier_title
catalog.same_notifier_subtitle
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera LACTO DEFENSE?
- Skład LACTO DEFENSE obejmuje: LACTO DEFENSE.
- Kto produkuje LACTO DEFENSE?
- Podmiotem odpowiedzialnym za LACTO DEFENSE jest SAVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest LACTO DEFENSE?
- LACTO DEFENSE występuje w postaci: kapsułki.
- Czy LACTO DEFENSE to lek?
- Nie. LACTO DEFENSE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.