Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Kwas alfa-liponowy

Puromedica Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Kwas alfa-liponowy - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement PUROMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako KAPSUŁKA. zawiera Kwas alfa-liponowy. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: antyoksydanty, detoksykacja.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Kwas alfa-liponowy?
Skład Kwas alfa-liponowy obejmuje: Kwas alfa-liponowy.
Kto produkuje Kwas alfa-liponowy?
Podmiotem odpowiedzialnym za Kwas alfa-liponowy jest PUROMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Kwas alfa-liponowy?
Kwas alfa-liponowy występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy Kwas alfa-liponowy to lek?
Nie. Kwas alfa-liponowy jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.