Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Krople propolisowe 10%

Prop-mad Wojciech Madajczyk

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Krople propolisowe 10%? Suplement diety w formie krople od PROP-MAD WOJCIECH MADAJCZYK. zawiera propolis. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii odporność, energia, antyoksydanty.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Krople propolisowe 10%?
Skład Krople propolisowe 10% obejmuje: propolis.
Kto produkuje Krople propolisowe 10%?
Podmiotem odpowiedzialnym za Krople propolisowe 10% jest PROP-MAD WOJCIECH MADAJCZYK.
W jakiej postaci dostępny jest Krople propolisowe 10%?
Krople propolisowe 10% występuje w postaci: krople.
Czy Krople propolisowe 10% to lek?
Nie. Krople propolisowe 10% jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.