Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni
Beketo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni firmy BEKETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie proszek zawiera: kreatyna, Witamina C. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii energia, wytrzymałość.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez BEKETO sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni?
- Skład Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni obejmuje: kreatyna, Witamina C.
- Kto produkuje Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni jest BEKETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni?
- Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni występuje w postaci: proszek.
- Czy Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni to lek?
- Nie. Kreatyna w proszku z witaminą C o smaku wiśni jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.