Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

KOYI Żelki Lions Mane 250mg

Alivio Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

KOYI Żelki Lions Mane 250mg - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement ALIVIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako żelki. zawiera KOYI Żelki Lions Mane 250mg. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: nieznana.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera KOYI Żelki Lions Mane 250mg?
Skład KOYI Żelki Lions Mane 250mg obejmuje: KOYI Żelki Lions Mane 250mg.
Kto produkuje KOYI Żelki Lions Mane 250mg?
Podmiotem odpowiedzialnym za KOYI Żelki Lions Mane 250mg jest ALIVIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest KOYI Żelki Lions Mane 250mg?
KOYI Żelki Lions Mane 250mg występuje w postaci: żelki.
Czy KOYI Żelki Lions Mane 250mg to lek?
Nie. KOYI Żelki Lions Mane 250mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.