Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Korzeń Pokrzywy 250mg

Patora Patrycja Andrzejczyk

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Korzeń Pokrzywy 250mg - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement PATORA PATRYCJA ANDRZEJCZYK dostępny jako kapsułki. zawiera Korzeń Pokrzywy 250mg. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Korzeń Pokrzywy 250mg?
Skład Korzeń Pokrzywy 250mg obejmuje: Korzeń Pokrzywy 250mg.
Kto produkuje Korzeń Pokrzywy 250mg?
Podmiotem odpowiedzialnym za Korzeń Pokrzywy 250mg jest PATORA PATRYCJA ANDRZEJCZYK.
W jakiej postaci dostępny jest Korzeń Pokrzywy 250mg?
Korzeń Pokrzywy 250mg występuje w postaci: kapsułki.
Czy Korzeń Pokrzywy 250mg to lek?
Nie. Korzeń Pokrzywy 250mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.