KOLBA VIOLETA
Skolmowska Marta, Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement diety KOLBA VIOLETA w formie proszek od SKOLMOWSKA MARTA, CENTRUM ZIOŁOLECZNICTWA WILCACCORA. zawiera KOLBA VIOLETA. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: nieznana. Dostępny od 2018 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera KOLBA VIOLETA?
- Skład KOLBA VIOLETA obejmuje: KOLBA VIOLETA.
- Kto produkuje KOLBA VIOLETA?
- Podmiotem odpowiedzialnym za KOLBA VIOLETA jest SKOLMOWSKA MARTA, CENTRUM ZIOŁOLECZNICTWA WILCACCORA.
- W jakiej postaci dostępny jest KOLBA VIOLETA?
- KOLBA VIOLETA występuje w postaci: proszek.
- Czy KOLBA VIOLETA to lek?
- Nie. KOLBA VIOLETA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.