Koci pazur
Healthylife Martin Karov, Monika Karov Spółka Cywilna
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Koci pazur firmy HEALTHYLIFE MARTIN KAROV, MONIKA KAROV SPÓŁKA CYWILNA? Ten suplement w formie cięta kora zawiera Koci pazur. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii stawy.
Składniki aktywne
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Koci pazur?
- Skład Koci pazur obejmuje: Koci pazur.
- Kto produkuje Koci pazur?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Koci pazur jest HEALTHYLIFE MARTIN KAROV, MONIKA KAROV SPÓŁKA CYWILNA.
- W jakiej postaci dostępny jest Koci pazur?
- Koci pazur występuje w postaci: cięta kora.
- Czy Koci pazur to lek?
- Nie. Koci pazur jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.