Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Karczoch 600 mg

Izabela Szczurowska Hela Pharm

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Karczoch 600 mg? Suplement diety w formie kapsułki od Izabela Szczurowska Hela Pharm. zawiera Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.). Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii Detoksykacja, trawienie.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Karczoch 600 mg?
Skład Karczoch 600 mg obejmuje: Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.).
Kto produkuje Karczoch 600 mg?
Podmiotem odpowiedzialnym za Karczoch 600 mg jest Izabela Szczurowska Hela Pharm.
W jakiej postaci dostępny jest Karczoch 600 mg?
Karczoch 600 mg występuje w postaci: kapsułki.
Czy Karczoch 600 mg to lek?
Nie. Karczoch 600 mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.