Immuno-Up
Jtcosmetology Joanna Turkowiak
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Immuno-Up - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement JTCosmetology Joanna Turkowiak dostępny jako kapsułka miękka. zawiera: Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: probiotyki.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Immuno-Up?
- Skład Immuno-Up obejmuje: Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum.
- Kto produkuje Immuno-Up?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Immuno-Up jest JTCosmetology Joanna Turkowiak.
- W jakiej postaci dostępny jest Immuno-Up?
- Immuno-Up występuje w postaci: kapsułka miękka.
- Czy Immuno-Up to lek?
- Nie. Immuno-Up jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.