Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

ibuvit Magnez

Zakłady Farmaceutyczne "polpharma" Spółka Akcyjna

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o ibuvit Magnez (ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE "POLPHARMA" SPÓŁKA AKCYJNA). Ten tabletki zawiera Magnez. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii minerały, odporność, energia.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera ibuvit Magnez?
Skład ibuvit Magnez obejmuje: Magnez.
Kto produkuje ibuvit Magnez?
Podmiotem odpowiedzialnym za ibuvit Magnez jest ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE "POLPHARMA" SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest ibuvit Magnez?
ibuvit Magnez występuje w postaci: tabletki.
Czy ibuvit Magnez to lek?
Nie. ibuvit Magnez jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.