HC GAIN CODE 1000 G VANILLA
Progres Jacek Kujko I Wspólnicy Spółka Jawna
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
HC GAIN CODE 1000 G VANILLA - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement PROGRES JACEK KUJKO I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA dostępny jako proszek. zawiera: Białko, maltodekstryna. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: energia.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera HC GAIN CODE 1000 G VANILLA?
- Skład HC GAIN CODE 1000 G VANILLA obejmuje: Białko, maltodekstryna.
- Kto produkuje HC GAIN CODE 1000 G VANILLA?
- Podmiotem odpowiedzialnym za HC GAIN CODE 1000 G VANILLA jest PROGRES JACEK KUJKO I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA.
- W jakiej postaci dostępny jest HC GAIN CODE 1000 G VANILLA?
- HC GAIN CODE 1000 G VANILLA występuje w postaci: proszek.
- Czy HC GAIN CODE 1000 G VANILLA to lek?
- Nie. HC GAIN CODE 1000 G VANILLA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.