Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

hasztag #acitve20%

Trends Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o hasztag #acitve20% firmy TRENDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie olej zawiera: Konopie siewne (Cannabis sativa L.), Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal). Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii adaptogeny, odporność.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera hasztag #acitve20%?
Skład hasztag #acitve20% obejmuje: Konopie siewne (Cannabis sativa L.), Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal).
Kto produkuje hasztag #acitve20%?
Podmiotem odpowiedzialnym za hasztag #acitve20% jest TRENDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest hasztag #acitve20%?
hasztag #acitve20% występuje w postaci: olej.
Czy hasztag #acitve20% to lek?
Nie. hasztag #acitve20% jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.