Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

GymBeam Magnesium chelate + B6

Gymbeam S.r.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o GymBeam Magnesium chelate + B6? Suplement diety w formie tabletki musujące od GymBeam s.r.o.. zawiera: Magnez, Witamina B6. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii energia, odporność.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera GymBeam Magnesium chelate + B6?
Skład GymBeam Magnesium chelate + B6 obejmuje: Magnez, Witamina B6.
Kto produkuje GymBeam Magnesium chelate + B6?
Podmiotem odpowiedzialnym za GymBeam Magnesium chelate + B6 jest GymBeam s.r.o..
W jakiej postaci dostępny jest GymBeam Magnesium chelate + B6?
GymBeam Magnesium chelate + B6 występuje w postaci: tabletki musujące.
Czy GymBeam Magnesium chelate + B6 to lek?
Nie. GymBeam Magnesium chelate + B6 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.