GymBeam FueCarb
Gymbeam S.r.o.
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o GymBeam FueCarb (GymBeam s.r.o.). Ten proszek zawiera alfa-amylaza, amylopektyny (ze skrobi), celulaza oraz 10 inne składniki. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii trawienie, minerały.
Składniki aktywne
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera GymBeam FueCarb?
- Skład GymBeam FueCarb obejmuje: alfa-amylaza, amylopektyny (ze skrobi), celulaza, chlorek, fruktoza, izomaltuloza, Laktoza, lipaza, Magnez, Potas, proteaza, Sód i inne składniki.
- Kto produkuje GymBeam FueCarb?
- Podmiotem odpowiedzialnym za GymBeam FueCarb jest GymBeam s.r.o..
- W jakiej postaci dostępny jest GymBeam FueCarb?
- GymBeam FueCarb występuje w postaci: proszek.
- Czy GymBeam FueCarb to lek?
- Nie. GymBeam FueCarb jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.