Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Grzyb Kamforowy

Mgm Biznes Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety Grzyb Kamforowy w formie kapsułki od MGM BIZNES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera grzyb kamforowy (Antrodia cinnamomea). Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: adaptogeny, odporność. Dostępny od 2022 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Grzyb Kamforowy?
Skład Grzyb Kamforowy obejmuje: grzyb kamforowy (Antrodia cinnamomea).
Kto produkuje Grzyb Kamforowy?
Podmiotem odpowiedzialnym za Grzyb Kamforowy jest MGM BIZNES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Grzyb Kamforowy?
Grzyb Kamforowy występuje w postaci: kapsułki.
Czy Grzyb Kamforowy to lek?
Nie. Grzyb Kamforowy jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.