Gold Fly
Via Baltica Marcin Roguziński
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o Gold Fly? Suplement diety w formie krople od VIA BALTICA Marcin Roguziński. zawiera: Arginina, substancje konserwujące, Witamina C. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii witaminy.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez VIA BALTICA Marcin Roguziński
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Gold Fly?
- Skład Gold Fly obejmuje: Arginina, substancje konserwujące, Witamina C.
- Kto produkuje Gold Fly?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Gold Fly jest VIA BALTICA Marcin Roguziński.
- W jakiej postaci dostępny jest Gold Fly?
- Gold Fly występuje w postaci: krople.
- Czy Gold Fly to lek?
- Nie. Gold Fly jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.