Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt
Ewitaminy Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt (EWITAMINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Ten tabletki zawiera Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii mózg.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez eWitaminy sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt?
- Skład Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt obejmuje: Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt.
- Kto produkuje Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt jest EWITAMINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt?
- Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt występuje w postaci: tabletki.
- Czy Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt to lek?
- Nie. Ginkgo Biloba 60 mg Ekstrakt jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.