Gain Fast 3100
Fitness Authority Alicja Zarębska M. Reja 3 80-404 Gdańsk
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Gain Fast 3100 firmy Fitness Authority Alicja Zarębska M. Reja 3 80-404 Gdańsk? Ten suplement w formie sypka zawiera Gain Fast 3100. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii nieznana.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez Fitness Authority Alicja Zarębska M. Reja 3 80-404 Gdańsk
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Gain Fast 3100?
- Skład Gain Fast 3100 obejmuje: Gain Fast 3100.
- Kto produkuje Gain Fast 3100?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Gain Fast 3100 jest Fitness Authority Alicja Zarębska M. Reja 3 80-404 Gdańsk.
- W jakiej postaci dostępny jest Gain Fast 3100?
- Gain Fast 3100 występuje w postaci: sypka.
- Czy Gain Fast 3100 to lek?
- Nie. Gain Fast 3100 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.