Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

FOLIKUM B6

Pharmacy Lab Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety FOLIKUM B6 w formie tabletki od PHARMACY LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera: Kwas foliowy, Witamina B6. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: witaminy. Dostępny od 2022 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera FOLIKUM B6?
Skład FOLIKUM B6 obejmuje: Kwas foliowy, Witamina B6.
Kto produkuje FOLIKUM B6?
Podmiotem odpowiedzialnym za FOLIKUM B6 jest PHARMACY LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest FOLIKUM B6?
FOLIKUM B6 występuje w postaci: tabletki.
Czy FOLIKUM B6 to lek?
Nie. FOLIKUM B6 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.