Flexinea+ PRO MAX ULTRA
Twt Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Flexinea+ PRO MAX ULTRA firmy TWT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie tabletki zawiera Biotyna, Cinchona officinalis L. (Chinowiec lekarski), Coleus forskohlii (Poir.) Briq (Pokrzywka) oraz 31 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii detoksykacja, trawienie, odchudzanie.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez TWT GROUP sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Flexinea+ PRO MAX ULTRA?
- Skład Flexinea+ PRO MAX ULTRA obejmuje: Biotyna, Cinchona officinalis L. (Chinowiec lekarski), Coleus forskohlii (Poir.) Briq (Pokrzywka), Crataegus laevigata (Poir.) DC. (Głóg dwuszyjkowy), Curcuma longa L. (Ostryż długi), Cynk, Equisetum arvense L. (Skrzyp polny), Garcinia cambogia Desr., Glycine max (L.) Merr. (Soja warzywna), Helianthus tuberosus L. (Słonecznik bulwiasty), Irvingia gabonesis (Magno afrykańskie), Malpighia glabra L. (Malpigia granatolistna) i inne składniki.
- Kto produkuje Flexinea+ PRO MAX ULTRA?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Flexinea+ PRO MAX ULTRA jest TWT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Flexinea+ PRO MAX ULTRA?
- Flexinea+ PRO MAX ULTRA występuje w postaci: tabletki.
- Czy Flexinea+ PRO MAX ULTRA to lek?
- Nie. Flexinea+ PRO MAX ULTRA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.