Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn

Habio Mariola Olszewska

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn (HABIO Mariola Olszewska). Ten kaspułki wegetariańskie zawiera Arginina, bioflawonoidy, Cynk oraz 11 inne składniki. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii antyoksydanty, witaminy, minerały.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn?
Skład Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn obejmuje: Arginina, bioflawonoidy, Cynk, Karnityna (L-karnityna), karotenoidy, koenzym Q10, Kwas foliowy, Miedź, Selen, Sosna Massona (Pinus massoniana Lamb.), Witamina B12, Witamina C i inne składniki.
Kto produkuje Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn?
Podmiotem odpowiedzialnym za Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn jest HABIO Mariola Olszewska.
W jakiej postaci dostępny jest Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn?
Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn występuje w postaci: kaspułki wegetariańskie.
Czy Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn to lek?
Nie. Fertility for Man. Płodność dla mężczyzn jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.