FAT BURN ACTIVE
Nuvialab Limited
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement diety FAT BURN ACTIVE w formie kapsułki twarde od Nuvialab Limited. zawiera Cynk, fenylokapsaicyna, Guarana (Paullinia cupana Kunth) oraz 8 inne składniki. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: energia, wytrzymałość, koncentracja. Dostępny od 2021 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez Nuvialab Ltd
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera FAT BURN ACTIVE?
- Skład FAT BURN ACTIVE obejmuje: Cynk, fenylokapsaicyna, Guarana (Paullinia cupana Kunth), Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Kofeina, Kwas pantotenowy, Pieprz czarny (Piper nigrum L.), Pokrzywka (Coleus forskohlii (Poir.) Briq), Pomarańcza gorzka (Citrus aurantium L.), Witamina B6, Ziamo rajskie (Aframomum melegueta).
- Kto produkuje FAT BURN ACTIVE?
- Podmiotem odpowiedzialnym za FAT BURN ACTIVE jest Nuvialab Limited.
- W jakiej postaci dostępny jest FAT BURN ACTIVE?
- FAT BURN ACTIVE występuje w postaci: kapsułki twarde.
- Czy FAT BURN ACTIVE to lek?
- Nie. FAT BURN ACTIVE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.