Epic Pro 25
Synchro Paweł Kotecki
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Epic Pro 25 firmy SYNCHRO PAWEŁ KOTECKI - kapsułki zawiera Epic Pro 25. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii nieznana, dostępny od 2018 roku.
Składniki aktywne
catalog.same_notifier_title
catalog.same_notifier_subtitle
catalog.similar_composition_title
catalog.similar_composition_subtitle
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Epic Pro 25?
- Skład Epic Pro 25 obejmuje: Epic Pro 25.
- Kto produkuje Epic Pro 25?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Epic Pro 25 jest SYNCHRO PAWEŁ KOTECKI.
- W jakiej postaci dostępny jest Epic Pro 25?
- Epic Pro 25 występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Epic Pro 25 to lek?
- Nie. Epic Pro 25 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.