Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Ecomax D3 Vege 200 tab.

F.h.u. "gubex" Jarosław Gubała

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o Ecomax D3 Vege 200 tab. (F.H.U. "GUBEX" JAROSŁAW GUBAŁA). Ten tabletki zawiera Witamina D. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii witamina D.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Ecomax D3 Vege 200 tab.?
Skład Ecomax D3 Vege 200 tab. obejmuje: Witamina D.
Kto produkuje Ecomax D3 Vege 200 tab.?
Podmiotem odpowiedzialnym za Ecomax D3 Vege 200 tab. jest F.H.U. "GUBEX" JAROSŁAW GUBAŁA.
W jakiej postaci dostępny jest Ecomax D3 Vege 200 tab.?
Ecomax D3 Vege 200 tab. występuje w postaci: tabletki.
Czy Ecomax D3 Vege 200 tab. to lek?
Nie. Ecomax D3 Vege 200 tab. jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.