ECHINACEA KIDS
Bio Herbs Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
ECHINACEA KIDS firmy BIO HERBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - postać płynna zawiera Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea (L.) Moench). Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii odporność, dostępny od 2026 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez BIO HERBS sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera ECHINACEA KIDS?
- Skład ECHINACEA KIDS obejmuje: Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea (L.) Moench).
- Kto produkuje ECHINACEA KIDS?
- Podmiotem odpowiedzialnym za ECHINACEA KIDS jest BIO HERBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest ECHINACEA KIDS?
- ECHINACEA KIDS występuje w postaci: postać płynna.
- Czy ECHINACEA KIDS to lek?
- Nie. ECHINACEA KIDS jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.