Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6

Przesiębiorstwo Farmaceutyczne "farmapol" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6? Suplement diety w formie saszetki z proszkiem od PRZESIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE "FARMAPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera: Magnez, Witamina B6. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii energia, odporność.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6?
Skład EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6 obejmuje: Magnez, Witamina B6.
Kto produkuje EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6?
Podmiotem odpowiedzialnym za EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6 jest PRZESIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE "FARMAPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6?
EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6 występuje w postaci: saszetki z proszkiem.
Czy EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6 to lek?
Nie. EASY TEY-KING MAGNEZ + WIT. B6 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.