Duo-FeM
Natur Produkt Pharma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Duo-FeM - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement NATUR PRODUKT PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako tabletki powlekane. zawiera Duo-FeM. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: zdrowie kobiet, hormonalne, nieznana.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Duo-FeM?
- Skład Duo-FeM obejmuje: Duo-FeM.
- Kto produkuje Duo-FeM?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Duo-FeM jest NATUR PRODUKT PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Duo-FeM?
- Duo-FeM występuje w postaci: tabletki powlekane.
- Czy Duo-FeM to lek?
- Nie. Duo-FeM jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.