DMAE 250mg
Patora Patrycja Andrzejczyk
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
DMAE 250mg - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement PATORA PATRYCJA ANDRZEJCZYK dostępny jako kapsułki. zawiera DMAE 250mg. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: nieznana.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez PATORA PATRYCJA ANDRZEJCZYK
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera DMAE 250mg?
- Skład DMAE 250mg obejmuje: DMAE 250mg.
- Kto produkuje DMAE 250mg?
- Podmiotem odpowiedzialnym za DMAE 250mg jest PATORA PATRYCJA ANDRZEJCZYK.
- W jakiej postaci dostępny jest DMAE 250mg?
- DMAE 250mg występuje w postaci: kapsułki.
- Czy DMAE 250mg to lek?
- Nie. DMAE 250mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.