Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Diosminum Plus

Red Pharma Healthcare Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o Diosminum Plus (RED PHARMA HEALTHCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Ten tabletki zawiera Diosminum Plus. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Diosminum Plus?
Skład Diosminum Plus obejmuje: Diosminum Plus.
Kto produkuje Diosminum Plus?
Podmiotem odpowiedzialnym za Diosminum Plus jest RED PHARMA HEALTHCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Diosminum Plus?
Diosminum Plus występuje w postaci: tabletki.
Czy Diosminum Plus to lek?
Nie. Diosminum Plus jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.