Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Digestive Daily Care Nutricode

Fm World Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Digestive Daily Care Nutricode firmy FM WORLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kapsułki zawiera amylaza, celulaza, laktaza oraz 2 inne składniki. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii trawienie, dostępny od 2022 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Digestive Daily Care Nutricode?
Skład Digestive Daily Care Nutricode obejmuje: amylaza, celulaza, laktaza, lipaza, proteaza.
Kto produkuje Digestive Daily Care Nutricode?
Podmiotem odpowiedzialnym za Digestive Daily Care Nutricode jest FM WORLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Digestive Daily Care Nutricode?
Digestive Daily Care Nutricode występuje w postaci: kapsułki.
Czy Digestive Daily Care Nutricode to lek?
Nie. Digestive Daily Care Nutricode jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.