Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

DHA Junior Strawberry

Mkm Import Michael Moore

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o DHA Junior Strawberry (MKM IMPORT MICHAEL MOORE). Ten kapsułki zawiera DHA Junior Strawberry. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera DHA Junior Strawberry?
Skład DHA Junior Strawberry obejmuje: DHA Junior Strawberry.
Kto produkuje DHA Junior Strawberry?
Podmiotem odpowiedzialnym za DHA Junior Strawberry jest MKM IMPORT MICHAEL MOORE.
W jakiej postaci dostępny jest DHA Junior Strawberry?
DHA Junior Strawberry występuje w postaci: kapsułki.
Czy DHA Junior Strawberry to lek?
Nie. DHA Junior Strawberry jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.