Dex+ DE
Viloway Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Dex+ DE (VILOWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - kapsułki zawiera Brokuł (Brassica oleracea L. var. Italica), Bylica piołun (Artemisia absinthium L.), chlorella oraz 3 inne składniki. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii detoksykacja, odporność, trawienie i jest dostępny od 2026 roku.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Dex+ DE?
- Skład Dex+ DE obejmuje: Brokuł (Brassica oleracea L. var. Italica), Bylica piołun (Artemisia absinthium L.), chlorella, Goździkowiec jednokwiatowy (Eugenia uniflora L.), Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Orzech włoski (Juglans regia L.).
- Kto produkuje Dex+ DE?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Dex+ DE jest VILOWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Dex+ DE?
- Dex+ DE występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Dex+ DE to lek?
- Nie. Dex+ DE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.