Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

DAOpro 10 minitabletek dojelitowych

"miralex" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o DAOpro 10 minitabletek dojelitowych firmy "MIRALEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie tabletki zawiera: Ekstrakt białkowy z nerek wieprzowych, Oksydaza diaminowa (DAO). Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii nieznana.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera DAOpro 10 minitabletek dojelitowych?
Skład DAOpro 10 minitabletek dojelitowych obejmuje: Ekstrakt białkowy z nerek wieprzowych, Oksydaza diaminowa (DAO).
Kto produkuje DAOpro 10 minitabletek dojelitowych?
Podmiotem odpowiedzialnym za DAOpro 10 minitabletek dojelitowych jest "MIRALEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest DAOpro 10 minitabletek dojelitowych?
DAOpro 10 minitabletek dojelitowych występuje w postaci: tabletki.
Czy DAOpro 10 minitabletek dojelitowych to lek?
Nie. DAOpro 10 minitabletek dojelitowych jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.