Czystek kreteński 100g
Soul - Farm Maciej Foszcz
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o Czystek kreteński 100g (Soul - Farm Maciej Foszcz). Ten proszek zawiera: Czystek kreteński (Cistus creticus L.), polifenole. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii antyoksydanty, odporność.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez Soul - Farm Maciej Foszcz
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Czystek kreteński 100g?
- Skład Czystek kreteński 100g obejmuje: Czystek kreteński (Cistus creticus L.), polifenole.
- Kto produkuje Czystek kreteński 100g?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Czystek kreteński 100g jest Soul - Farm Maciej Foszcz.
- W jakiej postaci dostępny jest Czystek kreteński 100g?
- Czystek kreteński 100g występuje w postaci: proszek.
- Czy Czystek kreteński 100g to lek?
- Nie. Czystek kreteński 100g jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.