Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Cynk +Miedź +Witamina C

Patora Patrycja Andrzejczyk

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Cynk +Miedź +Witamina C - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement PATORA PATRYCJA ANDRZEJCZYK dostępny jako tabletki. zawiera: Cynk, Miedź, Witamina C. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: odporność, witaminy.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Cynk +Miedź +Witamina C?
Skład Cynk +Miedź +Witamina C obejmuje: Cynk, Miedź, Witamina C.
Kto produkuje Cynk +Miedź +Witamina C?
Podmiotem odpowiedzialnym za Cynk +Miedź +Witamina C jest PATORA PATRYCJA ANDRZEJCZYK.
W jakiej postaci dostępny jest Cynk +Miedź +Witamina C?
Cynk +Miedź +Witamina C występuje w postaci: tabletki.
Czy Cynk +Miedź +Witamina C to lek?
Nie. Cynk +Miedź +Witamina C jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.