Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Covitswiss Jod Shot Kurkumina

Bioart Polanica Zdrój Anna Sel

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety Covitswiss Jod Shot Kurkumina w formie krople od BIOart Polanica Zdrój Anna Sel. zawiera: Jod, Ostryż długi (Curcuma longa L.). Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: detoksykacja, przeciwzapalne. Dostępny od 2020 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Covitswiss Jod Shot Kurkumina?
Skład Covitswiss Jod Shot Kurkumina obejmuje: Jod, Ostryż długi (Curcuma longa L.).
Kto produkuje Covitswiss Jod Shot Kurkumina?
Podmiotem odpowiedzialnym za Covitswiss Jod Shot Kurkumina jest BIOart Polanica Zdrój Anna Sel.
W jakiej postaci dostępny jest Covitswiss Jod Shot Kurkumina?
Covitswiss Jod Shot Kurkumina występuje w postaci: krople.
Czy Covitswiss Jod Shot Kurkumina to lek?
Nie. Covitswiss Jod Shot Kurkumina jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.