COLLAGENE MARIN BEAUTY
"thalgo Poland" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o COLLAGENE MARIN BEAUTY? Suplement diety w formie saszetki z proszkiem od "THALGO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Cynk, Glycine, Kolagen morski oraz 8 inne składniki. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii kolagen, skóra, stawy.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez Thalgo Poland sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera COLLAGENE MARIN BEAUTY?
- Skład COLLAGENE MARIN BEAUTY obejmuje: Cynk, Glycine, Kolagen morski, kwas hialuronowy, metylosulfonylometan (MSM), Witamina B3, Witamina B5, Witamina B8, Witamina B9, Witamina C, Witamina E.
- Kto produkuje COLLAGENE MARIN BEAUTY?
- Podmiotem odpowiedzialnym za COLLAGENE MARIN BEAUTY jest "THALGO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest COLLAGENE MARIN BEAUTY?
- COLLAGENE MARIN BEAUTY występuje w postaci: saszetki z proszkiem.
- Czy COLLAGENE MARIN BEAUTY to lek?
- Nie. COLLAGENE MARIN BEAUTY jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.