COLLAGEN EXTREME
Elev Global Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
COLLAGEN EXTREME - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement ELEV GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako proszek. zawiera: Cynk, kolagen, Witamina C. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: kolagen, witaminy, skóra.
Składniki aktywne
catalog.same_notifier_title
catalog.same_notifier_subtitle
catalog.similar_composition_title
catalog.similar_composition_subtitle
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera COLLAGEN EXTREME?
- Skład COLLAGEN EXTREME obejmuje: Cynk, kolagen, Witamina C.
- Kto produkuje COLLAGEN EXTREME?
- Podmiotem odpowiedzialnym za COLLAGEN EXTREME jest ELEV GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest COLLAGEN EXTREME?
- COLLAGEN EXTREME występuje w postaci: proszek.
- Czy COLLAGEN EXTREME to lek?
- Nie. COLLAGEN EXTREME jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.