COENZYSTAR Q10
Starlife Pl Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement diety COENZYSTAR Q10 w formie KAPSUŁKA od STARLIFE PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera COENZYSTAR Q10. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: antyoksydanty, koenzym Q10. Dostępny od 2012 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez STARLIFE PL sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera COENZYSTAR Q10?
- Skład COENZYSTAR Q10 obejmuje: COENZYSTAR Q10.
- Kto produkuje COENZYSTAR Q10?
- Podmiotem odpowiedzialnym za COENZYSTAR Q10 jest STARLIFE PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest COENZYSTAR Q10?
- COENZYSTAR Q10 występuje w postaci: KAPSUŁKA.
- Czy COENZYSTAR Q10 to lek?
- Nie. COENZYSTAR Q10 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.