Clean Skin Beauty
Diagnosis Spółka Akcyjna
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Clean Skin Beauty (DIAGNOSIS SPÓŁKA AKCYJNA) - tabletki zawiera Cynk, Fiołek trójbarwny (Viola tricolor L.), Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze) oraz 3 inne składniki. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii odporność, detoksykacja, witaminy i jest dostępny od 2022 roku.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Clean Skin Beauty?
- Skład Clean Skin Beauty obejmuje: Cynk, Fiołek trójbarwny (Viola tricolor L.), Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Mniszek pospolity (Taraxacum campylodes G.E.Haglund), Niacyna, Witamina B6.
- Kto produkuje Clean Skin Beauty?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Clean Skin Beauty jest DIAGNOSIS SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest Clean Skin Beauty?
- Clean Skin Beauty występuje w postaci: tabletki.
- Czy Clean Skin Beauty to lek?
- Nie. Clean Skin Beauty jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.