Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g

Decathlon Sp. Z O.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g (Decathlon sp. z o.o.) - proszek zawiera Cynk, Magnez, Tiamina (Witamina B1) oraz 3 inne składniki. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii witaminy, minerały, odporność i jest dostępny od 2022 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g?
Skład Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g obejmuje: Cynk, Magnez, Tiamina (Witamina B1), Wapń, Witamina B6, Witamina C.
Kto produkuje Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g?
Podmiotem odpowiedzialnym za Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g jest Decathlon sp. z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g?
Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g występuje w postaci: proszek.
Czy Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g to lek?
Nie. Ciasto energetyczne czekoladowe 3 x 100g jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.