Chaga 50 g
Inner Harmony Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Chaga 50 g (INNER HARMONY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - proszek zawiera Błyskosporek podkorowy (Inonotus obliquus). Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii odporność, adaptogeny, antyoksydanty i jest dostępny od 2021 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Chaga 50 g?
- Skład Chaga 50 g obejmuje: Błyskosporek podkorowy (Inonotus obliquus).
- Kto produkuje Chaga 50 g?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Chaga 50 g jest INNER HARMONY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Chaga 50 g?
- Chaga 50 g występuje w postaci: proszek.
- Czy Chaga 50 g to lek?
- Nie. Chaga 50 g jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.