Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml

Krynica Vitamin Spółka Akcyjna

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml (KRYNICA VITAMIN SPÓŁKA AKCYJNA). Ten napój zawiera kofeina, Kwas pantotenowy, Niacyna (B3) oraz 3 inne składniki. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii energia.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml?
Skład CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml obejmuje: kofeina, Kwas pantotenowy, Niacyna (B3), tauryna, Witamina B12, Witamina B6.
Kto produkuje CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml?
Podmiotem odpowiedzialnym za CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml jest KRYNICA VITAMIN SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml?
CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml występuje w postaci: napój.
Czy CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml to lek?
Nie. CARREFOUR SENSATION MANGO MARAKUJA 250 ml jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.