Carnitin 60000+Synefrine
Nutrend spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o Carnitin 60000+Synefrine? Suplement diety w formie fiolki z plynem od NUTREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Carnitin 60000+Synefrine. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii energia, odchudzanie.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez Nutrend sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Carnitin 60000+Synefrine?
- Skład Carnitin 60000+Synefrine obejmuje: Carnitin 60000+Synefrine.
- Kto produkuje Carnitin 60000+Synefrine?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Carnitin 60000+Synefrine jest NUTREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Carnitin 60000+Synefrine?
- Carnitin 60000+Synefrine występuje w postaci: fiolki z plynem.
- Czy Carnitin 60000+Synefrine to lek?
- Nie. Carnitin 60000+Synefrine jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.