Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Calm-Mag Life Extension

Biou Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o Calm-Mag Life Extension firmy BIOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie kapsułki wegetariańskie zawiera Magnez. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii minerały, odporność, energia.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Calm-Mag Life Extension?
Skład Calm-Mag Life Extension obejmuje: Magnez.
Kto produkuje Calm-Mag Life Extension?
Podmiotem odpowiedzialnym za Calm-Mag Life Extension jest BIOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Calm-Mag Life Extension?
Calm-Mag Life Extension występuje w postaci: kapsułki wegetariańskie.
Czy Calm-Mag Life Extension to lek?
Nie. Calm-Mag Life Extension jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.