BURAK suplement diety 1000 ml
Apteneo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement diety BURAK suplement diety 1000 ml w formie płyn od APTENEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera BURAK suplement diety 1000 ml. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: nieznana. Dostępny od 2017 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BURAK suplement diety 1000 ml?
- Skład BURAK suplement diety 1000 ml obejmuje: BURAK suplement diety 1000 ml.
- Kto produkuje BURAK suplement diety 1000 ml?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BURAK suplement diety 1000 ml jest APTENEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest BURAK suplement diety 1000 ml?
- BURAK suplement diety 1000 ml występuje w postaci: płyn.
- Czy BURAK suplement diety 1000 ml to lek?
- Nie. BURAK suplement diety 1000 ml jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.