BRAINXON VITA
Artespharm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
BRAINXON VITA firmy ARTESPHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - tabletki zawiera cytokolina, Tiamina (Witamina B1), Witamina B12 oraz 1 inny składnik. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii witaminy, energia, dostępny od 2021 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez Artespharm sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BRAINXON VITA?
- Skład BRAINXON VITA obejmuje: cytokolina, Tiamina (Witamina B1), Witamina B12, Witamina B6.
- Kto produkuje BRAINXON VITA?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BRAINXON VITA jest ARTESPHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest BRAINXON VITA?
- BRAINXON VITA występuje w postaci: tabletki.
- Czy BRAINXON VITA to lek?
- Nie. BRAINXON VITA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.