Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

BOWEL BUILD

Nature's Sunshine Products Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

BOWEL BUILD - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement NATURE'S SUNSHINE PRODUCTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako kapsułki. zawiera BOWEL BUILD. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera BOWEL BUILD?
Skład BOWEL BUILD obejmuje: BOWEL BUILD.
Kto produkuje BOWEL BUILD?
Podmiotem odpowiedzialnym za BOWEL BUILD jest NATURE'S SUNSHINE PRODUCTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest BOWEL BUILD?
BOWEL BUILD występuje w postaci: kapsułki.
Czy BOWEL BUILD to lek?
Nie. BOWEL BUILD jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.