BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE
Vitama Nature Prosta Spółka Akcyjna
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement VITAMA NATURE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA dostępny jako kapsułki. zawiera betaina, Cynk, Kwas foliowy oraz 3 inne składniki. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: witaminy, odporność.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez VITAMA NATURE P.S.A.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE?
- Skład BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE obejmuje: betaina, Cynk, Kwas foliowy, N-acetylocysteina, Witamina B12, Witamina B6.
- Kto produkuje BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE jest VITAMA NATURE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE?
- BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE występuje w postaci: kapsułki.
- Czy BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE to lek?
- Nie. BLOKER HOMOCYSTEINY VITAMA NATURE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.